II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

do wykonywania orzeczenia w sprawch karnych,
Sąd Rejonowy w Ostródzie, 14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 12

Sekretariat Zespołu

tel. 89 642 55 64; fax 89 642 55 44
godziny przyjęć interesantów: poniedziałek - piątek - godz. 8.00 - 15.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Małgorzata Staruch
pok. 202, tel. 89 642 55 43
e-mail: m.staruch@ostroda.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi:

Borkowska Ewa
poniedziałek, środa
pok.227, tel. 89 642 55 39
e-mail: e.borkowska@ostroda.sr.gov.pl
Jakóbiak Monika
wtorek, czwartek
pok.203, tel. 89 642 55 09
e-mail: m.jakobiak@ostroda.sr.gov.pl
Kotlenga Monika
wtorek, piątek
pok.203, tel. 89 642 55 10
e-mail: m.kotlenga@ostroda.sr.gov.pl
Kowalczyk Krzysztof
wtorek, czwartek
pok.227, tel. 89 642 55 64
e-mail: k.kowalczyk@ostroda.sr.gov.pl

Kowalska Teresa

poniedziałek, czwartek
pok.215, tel. 89 642 55 59
e-mail: t.kowalska@ostroda.sr.gov.pl
Kowalski Zenon
poniedziałek, czwartek
pok.215, tel. 89 642 55 59
e-mail: z.kowalski@ostroda.sr.gov.pl
Guziewicz Katarzyna
wtorek, piątek
pok.215, tel. 89 642 55 59
e-mail: k.guziewicz@ostroda.sr.gov.pl
Olszewik Dorota
wtorek, czwartek
pok.203, tel. 89 642 55 45
e-mail: d.olszewik@ostroda.sr.gov.pl

Roczyńska Joanna

poniedziałek, środa
pok.227, tel. 89 642 55 41
e-mail: j.roczynska@ostroda.sr.gov.pl

Sosnówka Dorota

poniedziałek, środa
pok.226, tel. 89 642 55 63
e-mail: d.sosnowka@ostroda.sr.gov.pl

Staruch Małgorzata

wtorek, czwartek
pok.202, tel. 89 642 55 43
e-mail: m.staruch@ostroda.sr.gov.pl

Zielińska Katarzyna

środa, piątek
pok.215, tel. 89 642 55 59
e-mail: k.zielinska@ostroda.sr.gov.pl


Dzyżury kuratorów zawodowych w budynku Zamiejscowego Wydziału VII Karnego Sądu Rejonowego w Ostródzie z siedzibą w Morągu.

Kowalska Teresa
II i IV-ty wtorek miesiąca
godz.: 9:00-13:00
Guziewicz Katarzyna
II-gi czwartek miesiąca
godz.: 9:00-13:00
Roczyńska Joanna
I i III-ci wtorek miesiąca
godz.: 9:00-13:00
Sosnówka Dorota
III-ci czwartek miesiąca
godz.: 9:00-13:00
Kotlenga Monika
I i III-cia środa miesiąca
godz.: 9:00-13:00

Rejestr zmian dla: II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Ostródzie
Wytworzył:
Marzena Madrak
Opublikował:
Kamil Jakusz de Gostomski
Dokument z dnia:
2019-03-27
Publikacja w dniu:
2019-03-27
Opis zmiany:
aktualizacja danych